Death and Love

22. května 2011 v 13:55 | Joan |  Joan stories
Je to moje první story takže bude hrozně trapná :D :D skoro sem se jí bála zveřejnit :D :D

Byl večer. Cítil jsem pocit úlevy v době kdy mi zrovna moc fajn nebylo. Můj brácha byl vážně nemocný.Potřeboval sem odreagování. Poprosil jsem Franka ať jde se mnou ven, věděl jsem že se mu můžu kdykoliv vypovídat, vždycky mi pomohl. Byl to už dlouholetý můj u Gerardův kamarád. I on byl zkroušený ránou osudu která se vrhla zrovna na bráchu. Seděli jsme a lavičce,povídaly si, smáli se každý blbosti kterou někdo z nás řekl. Jsme kamarádi, ještě chvíly.
Frank mi položil hlavu na rameno. Trošku sem se lek, ale nebral to nějak vážně, tohle dělával i Gerard. Jo věděl jsem že Frank je gay, ale vždycky říkal že by na svoje kamarády nevyjel, když s na to vzpomenu, vždycky si vybavím Geeho obličej, jak se pousál na Franka a pak větinou odešel pryč z pokoje. Ale co kdyby? To co kdyby jsem řekl výstižně. Frank mi ruce obmotal okolo pasu, ještě že sem na sobě měl silnou mikinu, nemohl alespoň cítit jak napjatě a neklidně oddechuju. Pak se Frank vytáhl o něco víš, položil mi hlavu na rameno opačným směrem něž sem se koukal. Začal mi oddechovat do krku, v žádným případě si nesmím připustit že se mi to líbí a že mě to vzrušuje. Seděl sem jako přibitý když mě Frank začal letmo líbat na krku. To je tak nehorázně příjemný, ale ne, nemůžu si začít se skoro nejlepším kamarádem. Frak přidával na intenzitě polibku, a mě začal dost vzrušovat. Nemůžu tu sakra jen tak sedět! "F-franku..!" Chtěl sem být rázný ,ale moc se mi to nepovedlo. Znělo ti spš jako 'Dělej Franku, pokračuj a na místě mě udělej.'
"Nebraň se tomu Mikey, prosím." on mě snad opravdu chce! Teď mi řekl prosím!
"Ale.." Přestal sem mluvit, Frak mě pořád líbat na krku, musel být mistr ve svém oboru, bylo to fakt úžasný! Poposedl si blíž a pak mi sedl na klín, rukama zajel pod mé tričko až k lopatkám, přítáhl si mě k sobě, nebránil sem se. Oči sem obrátil v sloup když mi Frank lehce zaril nehty o zad, pak se naše rty se setkali, teda spíš Frank ty svoje přitiskl na moje a já jen koukal. Připadal sem si jako malá holka která neví co dělat při svém prvním líbání. Odhodlal sem se a pootevřel ústa, začal sem se s Frankem líbat, poprvé v životě jsem líbal kluka. Nemúžu říct že to byl hnus, teda nebyl, Frank líbal opravdu úžasně, nikdy jsem nepotkal holku tak dobrou jako je Frank. Po chvíly jsme se začali poznávat i jazyky, cítil jsem z Frankova jazyku kafe, často chodil do kaváry Starbucks,takže typuji že je to kafe zrovna o tam tud. Mám rád Starbucks, chodívali jsme tam vžycky s Geem, něž onemocněl. Do očí se mi opět draly slzy. Ukončil jsem polibek,ale hned jsem toužil po dalším. Frak se posadil vedle mě. Tázavě si začal prohlížet můj uslzený obličej.
"Mikey? Co se děje?"
"J-já, se bojím.."
"Čeho?"
"Že,že Gee.." umlčel jsem se a pak sotva slyšitelně řekl "umře." Frank odvrátil hlavu, mlčeli jsme, dlouhé miuty jsme mlčeli a pak Frank promluvil.
"Víš Mikey, já už tě hrozně moc dlouho miluju, snad už té doby co jsem zjistil že mě přitahují kluci. Se všemi jsem hodil jen proto abych si nalhal že potkám někoho lepšího než jsi ty. O vztah jsme se pokoušeli i s Geem, myslel jsem že když jste bratři že budete stejní, ale nejste. Gee o tom všem věděl. Pochopím když mě odmítneš, ani bych se nedivil." Frank mi všechno odvyprávěl a já jsem snad ani nedýchal, všechno sem si konečně na plno uvědomoval. Gerardovo usmívání při Frankieho lhaní že by na kamaráda nevyjel, záhané Gerardovo odcházení, Frankovo i Gerardovo vyptávání jestli mám holku, občas se i ptali jestli mám kluka, je pravda že Frank se ke mě vždycky choval hezky, líp než k Geemu, všechno do sebe zapadalo.
"Franku?! Proč mi to říkáš až teď? Teď když Gerar umírá! Já, já.." nebyl jsem schopný dál ani mluvit, ani nevím jaké jsem měl v tuto chvíly pocity, asi hodně smíšené. Přitiskl jsem k sobě horní a spodní ret abych zarazil vzlykot, bylo mi na zhroucení a zavření do psychiatrické léčebny. Ve chvíly kdy jsem to potřeboval mě Frank obejmul a zase jsme se políbili, cítil jsem na jeho jazyku stále chuť kafe. Gerard umřel, já jsem se zamiloval, přál by nám to, vím to, znal jsem ho snad nejlépe na celý planetě, měl jsem ho rád tak jak se ani sourozenci snad mít rádi nemohou, byl moje součást, navždy bude u mě v srdci.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cornelia Cornelia | Web | 22. května 2011 v 14:08 | Reagovat

hezký layout

2 WEndy WEndy | 22. května 2011 v 19:12 | Reagovat

Chudák Gee..!!! :(
Ale jinak dobrý.. :D

3 killjoysdreams killjoysdreams | 28. května 2011 v 23:27 | Reagovat

:* Skvělý...ale jak říkám...chudák Ray! Kde je Ray! :DD

4 Zouz Zouz | Web | 25. července 2011 v 13:29 | Reagovat

Krásný, i když smutný :)

5 Joan Joan | Web | 31. července 2011 v 12:40 | Reagovat

[4]:děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama