Starbucks 1

29. července 2011 v 1:23 | Joan |  Joan stories
Tak,můj Frerard. Snad se vám to bude aspoň trošku líbit :) A je to pohled Gerarda ;)

Byl pátek 13. když jsem měl pracovně odjet do České Republiky. Jsem podnikatel a jakási Česká firma potřebuje pomoci s marketingový tahem.
Vzbudil jsem se asi v čtyři protože jsem měl nervy z letu, nesnáším létání. Jede mi to asi až za dvě a půl hodiny ale já už doma vynervovaně přešlapuju a piju kafe. Popravdě se mi vůbec odjíždět nechtělo.Opouštět mamku a taťku, Mikeyho, přátetele, Starbucks. No,ale je to jn na 14 dní, to přežju, snad.
Pomalu a vynervovaně jsem si naposledy zkontroval kufr a doufal že mám všechno. Vzal jsem si kabát, zamknul byt a odešel k autu.

Už jsem, pořád vynervovaně ,postával na letišti a čekal až budu v letadle a budu co nejříve moci odletět a co moci nejdříve zase přistát, opravdu totiž nesnáším létání. Seděl jsem už v letadle a letadlo pořád nevzlétalo. Sedla si vedle mě starší paní, Nasadil jsem si tedy sluchátka a zaposlouchal se do AC/DC. Letadlo začalo konečně vzlétat. Přišel na mě pocit že letadlo havaruje, ale to vžycky. Cesta už trvala hrozně dlouho a ještě asi hodinu má trvat. Poslední minuty byly už příšerné. Konečně jsme přistávali a já jsem sproštěn dalšího letu a opět se mi díky bohu nic nestalo. Vystoupil jsem z letadla a šel za cedulí EXIT. Ocitl jsem se před velikánskou budovou letiště. Nevěděl jsem kam mám jít ani jak se tu dorozumím, ale s angličtiou by tu problém mít neměli. Vzpoměl jsem si že mi šéf dal ,ještě v americe než jsem odjel, jakési malé info. Mělo by tam být číslo na můj doprovod zde po..kde vlastně jsem? Jo Praha. No mělo by tam být číslo na můj doprovod po Praze. Vytočil jsem ho a promluvil na mě úžasný hlas, ale nezněl čsky, byl to američan.
"Dobrý den, co potřebujete?"
"Dobrý den, jsem Gerard Way a vyjste prý můj doprovod. Teď jsem před letištěm a nevím kam mám jít."
"Ehm, No tak, já jsem Frank Iero a počkejte tam na mě, přijedu tam." domluvili jsme se a já jsem zavěsil. Byl to tak úžasný hlas. Zněl mladě a energicky. Tak jen budu doufat že neměl takový jenom ten hlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama