Frank Iero v Kerrang! 50 největších rockstar dnešního světa

3. srpna 2011 v 16:47 | Joan |  Frank Iero
5. FRANK IERO
MY CHEMICAL ROMANCE
Kdo: Slavný kytarista a krev My Chemical Romance
Proč: Gerard Way by mohl být hlavou, která řídí jejich vize. Ray Toro, další kytarista kapely, by mohl být mozkem - ale Frank Iero je srdcem My Chemical Romance. On je tím jádrem. Můžete to poznat, když vidíte kapelu na stage, jen ho sledujte. On je ten, kdo bude pobíhat v kruzích se zavřenýma očima. On bude ten, kdo sebou bude mlátit na zemi, jako kdyby do něj proudil elektrický proud. On bude ten, kdo žije uvnitř songů.
Vyrůstal jako syn a vnuk rodiny hudebníků, takže vystoupení na stage mu koluje v krvi. Pokud se ho zeptáte, odpoví vám, že by nemohl a ani nechtěl dělat něco jiného. Jednoduše pro něj hraní znamená všechno. Právě kvůli tomu ve chvíli, kdy My Chemical Romance po vydání třetího alba balancovali na okraji vyhoření a kolapsu, se s tím vyrovnával tak, že založil novou kapelu Leathermouth a ze zesilovačů, když byl zase na tour, vypouštěl drsný hardcore. A tohle vám o tomhle chlapovi něco řekne: jediné místo, kde je se cítí být doma se svými pocity, se vztekem a s vášní, je s kytarou v ruce. A neměla by právě taková rockstar být?
Říká: "Pokud by boží hlas mohl promluvit skrz hudební nástroj, mluvil by skrz domlácenou kytaru [amerického folkového kytaristy] Richieho Havense."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama